Son Yazılar

Ses kaydı çözümleme (deşifre) ve yazıya dökme işiSes kaydı çözümleme işi

Çoğu insan boş zamanlarını gelire dönüştürmek için çeşitli yollar arıyor. Günümüzde bunlardan en yaygını internetten para kazanma. Birçok öğrenci, ev hanımı ve emekli gelişen teknoloji ile birlikte bu yola kolayca başvurabiliyor. İnternetten iş fırsatının belki de en yaygın olanı veri çözümleme işidir. Evet teknoloji gelişiyor ama hala verileri (ses kaysı, belge, bilgi, makale) dijital ortama aktarmak için biz insanlara ihtiyaç var. Veri çözümleme için gerekli olan şeyler ise; hızlı parmaklar, microsoft office bilgisi ve en önemlisi dikkat, analizinizde olacak hatalı bir cümle ya da eksik çözümlenmiş bir bölüm işveren için büyük sorun oluşturacaktır. Bu yüzden her işte olduğu gibi bu işte de dikkatli olmanız son derece önemli.

İnternetten para fırsatında hızlı parmaklar, Microsoft Office bilgisi ve dil bilgisi ise kolayca geliştirebileceğiniz gereklilikler. Örnek olarak işe başladığınızda yazma hızınızın günden güne gelişip, iyiye gittiğini göreceksiniz.

Çoğu insan bilgileri saklamanın en iyi yolunun gerçek, sanal olmayan belgelerle saklamak olduğunu düşünse de bu ön yargı günümüzde oldukça hızlı bir şekilde yok olmakta. Yüz binlerce belgeyi bir raf dolusu kâğıtla saklamak yerine bilgisayarda aktarılabilir bir ortamda saklamak çoğu işverenin teknolojiye ayak uydurmak zorunda olmasıyla birlikte bir zorunluluk oluyor.

Video ve ses kaydı çözümleme ve yazıya dökerek internetten para kazanmak nasıl yapılır?

İlk olarak bakmanız gereken yer eleman arama siteleri, forumlar ve gazete ilanlarındaki veri çözülmeme elemanı ilanları. Kendinize uygun gelen işle ilgilenip işverene ulaştıktan sonra çayınızı kahvenizi alıp bilgisayarınızın başına oturun. Verileri dinlerken ya da izlerken gereken dikkati ve özveriyi gösterin. Gerekli verileri geçirdikten sonra iş başına ücret alacağınız bu iş zamanla güzel bir ek gelire dönüşecektir. veri çözümleme yaparak internetten para kazanmak belki yeni bir iş gibi olmayacaktır ama kesinlikle çoğu ihtiyacınızı giderebilecek bir gelir olacaktır.

Aslında veri çözümleme yaparak internetten para kazanma işi emin olun sandığınızdan çok daha basit. Öncelikle diğer işler gibi belirli bir çalışma saatiniz yok. Çalışma saatinizi kendiniz belirliyorsunuz ki bu da internetten para kazanma fırsatlarının en güzel yanıdır. Boş zamanlarınızı değerlendirip gelir elde edebileceğiniz veri analizi işi aynı zamanda sizi kültürel açıdan da geliştirebilir. Çok merak ettiğiniz bir konuyla ilgili ses kaydını analiz ettiğinizi düşünün ne bilet parası veriyorsunuz ne de orada bulunuyorsunuz,  istediğiniz yerde merak ettiğiniz bu konuyla ilgili ses kaydını hem dinleyip hem yazıya döküyorsunuz. Üstelik bu işi yaparken bir gelir elde ediyorsunuz başlarda kazandığınız para size az gibi görünse de zamanla kazanacağınız paranın bir hayli yüklü olacağına emin olabilirsiniz. Eğer aklınıza internetten para kazanma fikri yattıysa veri çözümleme işine de kesinlikle bakmalısınız.

42 Yorumlar på Ses kaydı çözümleme (deşifre) ve yazıya dökme işi

 1. İbrahim halil yumşak // Mart 15, 2016 vid 8:03 pm // Cevapla

  Bende boşvakitlerimde ses ve veri çözümleme işleri yapmak istiyorum 10 senedir g klavye kullanıyorum ve sonderece hızlıyım.

 2. ilanla ilgileniyorum.

 3. ibrahim bozyiğit // Haziran 26, 2016 vid 10:31 am // Cevapla

  daha önce yaptım bu işi zevkli bir iş varsa yapmaya hazırım

 4. Ilan ile ilgileniyorum ogrenciyken de desifre yapmistim

 5. İbrahim halil yumşak // Temmuz 25, 2016 vid 6:53 pm // Cevapla

  2002 yılından beri on parmak f klavye kullanıyorum. Boş kalan zamanlarımda günde 6 saate kadar yazı yazma işi yapabilirim ve dakikada 60 kelimeye kadar yazabiliyorum. İstanbul fatihte yasıyorum makale ses kaydını yazıya dökme vs hertürlü pc ortamına döküm işlerini yapabilirim

 6. Gecen sene uluslararasi bir sirketin bir isini transcrib etmistim.1 dakikalik karsilikli diyalog halinde olan konusma kaydini, dogru bir sekilde 10 dakikada yaziya gecirebiliyorum. Calismak isteyen olursa benimle iletisime gecebilirler.

 7. İbrahim halil yumşak // Ağustos 7, 2016 vid 7:38 am // Cevapla

  İlanla ilgilenıyorum 10 yılı aşkın f klavye kullanıyorum.

 8. İyi çalışmalar. F klavyede 10 parmak yazıyorum. Dakikada 450 civarı vuruş yapabiliyorum. ses çözümlemesi yapabilirim. Ücretlendirmesi nasıl? Bilgi verirseniz sevinirim.

 9. İyi çalışmalar. F klavyede 10 parmak yazıyorum. 20 yıldır F klavye kullanıyorum. Dakikada 450 civarı vuruş yapabiliyorum. ses çözümlemesi yapabilirim. Ücretlendirmesi nasıl? Bilgi verirseniz sevinirim.

 10. Ses kaydını yazıya dökebilirim. Hızlı ve imla kurallarına uygun yazma konusunda iddialıyım. Mümkünse tez zamanda.

 11. İlanla ilgileniyorum. Almanca ve Türkçe ses çözümlemesi yapabilirim. On parmak F klavye kullanıyorum ve Q klavyem de çok iyi. Üniversite dil ve edeb mezunuyum. Titiz çalışırım. İzmir’de yaşıyorum

 12. bende deşifresi işi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 13. Byrekent@hotmail.com adresine ulaşır misiniz? Deşifre yaptırmak istiyorum isterseniz telefonla da görüşebiliriz acil bir şekilde dönmenizi bekliyorum

 14. Ses kayıtlarınızı yaziya aktarabilirim.yasim 24 sorumlulugumun bilincindeyim. 10 parmak ve imla kurallarına hakimim. Lütfen donus sağlayınız.

  emre1993coban@gmail.com

 15. Merhaba bende bir ajans icin deşifre işi yapıyorum ekstra iş arıyorum eğer ilgilenirseniz nesly.gorgun@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 16. Can Kılıçoğlu // Kasım 12, 2016 vid 3:19 am // Cevapla

  Merhabalar bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim günümün 10 saati bilgisayar başında geçiyor,bu sürenin bir kısmını değerlendirmek istiyorum. Home-office çalışmak istiyorum deşifre işi için ilgilenirseniz cankilicoglu0@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 17. merhaba iletişim bilimleri fakültesi öğrencisiyim 1 yıla yakın deşifre tecrübem var. boş vakitlerimi değerlendirmek istiyorum

 18. Büro yönetimi ve sekreterlik mezunuyum. Bu işi Hakkıyla yapabilirim. Klavyede hızlıyım. Musfafagok@gmail.com

 19. M.Mehlika Tunçay // Aralık 11, 2016 vid 6:32 pm // Cevapla

  Ben emekli ama halen çalışmaya ihtiyacı olan biriyim. Çeşitli panel, sempozyum deşifre işleri yaptım f klavye kullanıyorum oldukça seriyimdir. Fakat bu internet üzerinden yaptığım müracaatlara nedense cevap gelmiyor ve bu işlerin samimiyetine inanmaz oldum. Sizden ricam lütfen olumlu veya olumsuz bir cevap verirseniz sevinirim. Deneme çalışması da yapabiliriz. Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

 20. Merhaba. Derslerim için aldığım kayıtları deşifre edecek birisine ihtiyaç duyuyorum. Bununla ilgili iş arayanlar mail atabilir. Atarken lütfen istediğiniz ücreti, mesleğinizi de yazın.
  Hukuk öğrencisiyim. Tüm derslerim bunun üzerine olacaktır.

  • Merhaba Gizem Hanım, zannediyorum bu konuda size yardımcı olabilirim. Ben Hukuk Bürosunda Sekreterim.
   Ücret olarak siz ne kadar vermeyi düşünüyorsunuz. Zamanına göre değişecektir.

   • Merhaba size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum ; ücret olarak siz ne düşünüyorsunuz ücret zamana göre değişecektir. Teşekkürler

   • Mustafa ÜNAL // Mart 13, 2017 vid 7:40 pm // Cevapla

    Selam Antalya’da yaşıyorum. Ses deşifresi konusunda dk 1 tl ile yardımcı olabilirim. 120 dk kadar olan kayıtlar aynı gün teslim edilir. İşsiz öğretmenim 10 parmak F klavye kullanıyorum. 506 6898354

  • Size yardımcı olabilirim harita mühendisiyim bende yeni mezun oldum

 21. Sayın Yetkili;
  Ben de bu alanda çalışabileceğimi düşünüyorum…
  Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  Saygılarımla;
  Emine

 22. Nurten BOZKURT // Ocak 14, 2017 vid 5:45 pm // Cevapla

  COK hizli desifre yapiyorum. Antalya da yasiyorum. Online da calisabirim.

 23. İngilizce ve Türkçe Q klavyede 10 parmak dakikada 70 keime yazabiliyorum. Sesi yazıya çevirmek, matbu evrakları bilgisayara düzenine aktarmak (hardcopy-softcopy) gibi işlemleri yıllardır yapıyorum. İhtiyaç doğrultusunda yardımcı olabilirim.

 24. İmla kurallarına uygun ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını istediğiniz deşifre işlemleriniz için;
  desifreislemleri@gmail.com
  adresinden iletişime geçebilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim

 25. 13 yıllık F klavye tecrübem var. Hızlı ve seri bir şekilde işler çıkarabilirim. Ses kaydı deşifresi de yapabilirim. Her türlü Türkçe metini itina ile bilgisayara aktarabilirim. ilgilenenlerin dikkatine.

 26. 10 senedir etkin ve aktif bir şekilde Q klavye kullanıyorum. Psikolojik Danışmanlık öğrencisiyim aynı zamanda ses sanatçısıyım. Ses kaydından çok rahat deşifre yapabilirim. İmla kurallarına çok hakimim. İletişim için tilbenurmert@gmail.com

 27. Merhaba 10 yıllık f klavye deneyimim mevcuttur. Hızlı ve imla kurallarına uygun şekilde ses deşifresi yapabilirim. İstenildiği takdirde iletişim bilgilerimi gönderebilirim. Teşekkürler.

 28. merhaba 12 yıldır çeşitli reklam ajanslarında grafikerlik yaptım. Bunun ilk birkaç senesi ses deşifre ile yoğun bir şekilde geçti. pa_let_2@hotmail.com

 29. Her türlü ses kaydı veya videolar eksiksiz ve itinalı bir şekilde yazıya dönüştürebilirim yıların verdiği on parmak F klavye tecrübesi vardır saygılar fatih_66_300@hotmail.com

 30. Uzun zamandır üniversite ders ses kayıtlarını deşifre ediyorum. Uzun saatleri kapsayan sözel dersleri yazıya döktüğüm için dikkat, hız ve imla konusunda iyi olduğumu söyleyebilirim​.

Fikirleriniz bizim için önemli

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.


*


DMCA.com Protection Status iş fikirleri internetten para kazanma yolları internet üzerinden iş internetten para kazanma evde iş