Takı Yapımı İle Evde Para Kazanın

Evde takı yaparak para kazanmak, her ev hanımının en büyük ek gelir kaynaklarından biridir. Siz de evde kendi imkânlarınızla, ilgi çekici ve beğenilen takılar yaparak ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Özellikle sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasıyla ev hanımları bu mecraları kullanarak satışlarını kolaylıkla yapabiliyorlar. Bu sosyal medyalar arasında en çok ev hanımlarının en çok satış yapabildiği internet sitesi İnstagram olarak göze çarpıyor. Yazımızda bahsedilen yöntemleri uygulayarak siz de evinizde ürettiğiniz el yapımı takılarınızı İnstagram üzerinden satışa çıkarabilirsiniz.

Evde Takı Yapımı

Geçim derdinin çok olduğu şu dönemde ev hanımları da evde el yapımı takı tasarlayıp üreterek ev ekonomilerine katkı sağlayabilirler. Böylelikle hem faydalı bir aktivite yapmış hem de ek gelir kazanmış olurlar. Evde takı yapımı malzemeleri, takı malzemeleri satan dükkanlardan ucuza mal ederek ürettikleri takıları internet üzerinden satışa çıkarabilirler.

Evde takı yapımı konusunda yeni fikirler ve beğenilen trendleri araştırmak önemlidir. Bu sayede kolaylıkla en çok beğenilen takı tarzlarından yapabilir ve kolaylıkla satabilirsiniz. Söz konusu araştırmayı yapmak için yine sosyal medyayı kullanabilirsiniz. Örneğin instagramda takı yaparak para kazananlar araştırması yaparak faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Takılarınıza biçtiğiniz fiyatları da piyasa araştırması yaparak ayarlayabilirsiniz. El emeğinizin karşılığı olan takılar için ne çok fazla ne de çok az bir ücret talep etmelisiniz.

Para Kazandıran Online Oyunlar

Online oyun oynayarak para kazanmak, her bilgisayar oyunu meraklısı gencin hayallerini süslemektedir. Hem sevdikleri oyunu oynamak hem de ek gelir sağlamak, milyonlarca gencin ilgisini çeken bir iştir. Günümüzde bu şekilde online oyun oynayarak para kazanan birçok kişi vardır. Siz de online oyun oynayarak para kazanmak istiyorsanız yazımızda belirttiğimiz para kazandıran oyunlar 2019 listesiyle kendinize gelir sağlayabilirsiniz.

  1. Counter Strike Global Offensive

Uzun yıllar boyunca sürekli değişim göstererek asla popülerliğini yitirmemiş bir oyun olan Counter Strike oyununun online versiyonu olan Global Offensive’de epey tatmin edici tutarlarda para kazanmanız mümkündür. Oyunda başarılı olan üyelik hesaplarına yoğun talep olmaktadır. Bu hesaplar seviye ve oyun içi değerlerine göre binlerce liralara çok kolay bir şekilde alıcı bulmaktadır. Öte yandan oyun içinde yer alan sürpriz kutulardan da çok değerli oyun eşyaları çıkarılmaktadır. Bu eşyalara da oyuncular oldukça yüksek ücretler ödemekteler.

  1. League Of Legends

Son dönemde belki de en popüler online oyunlardan olan League of legends’te başarılı bir üyeliğe sahip olmak oldukça değerlidir. Bu üyelikler yüksek miktarlarda gerçek paralara satılmaktadır. Para kazandıran online oyunlar 2019 yılında popülerliğini sürdüren bir oyundur.

  1. Playerunknown’s Battlegrounds

Oyuncular arasında PUBG olarak bilinen bu oyunda başarılı bir üyelik hem yerli oyunculardan hem de yurtdışındaki oyunculardan talep görmektedir. Oyundaki karakterin özellikleri ve donanımına göre kazanılan para artmaktadır.

Kairos Teknoloji Sistemleri İle Kolayca Para Kazanın

Geç kalmadan Kairos Teknoloji sisteminin bir parçası olun!

Bu sistem üzerinden para kazanmak için öncelikle üye olmalısınız. Kurucusunun Michel Vieira olduğu bu ağ pazarlama sisteminin merkezi Londra’da yer alıyor. Formula yarışlarının da destekleyicisi olan Kairos Teknoloji Sistemleri günümüzde kullanılan, gelecekte daha çok ihtiyaç duyulacak olan Bilgi Teknoloji Sistemi üzerine çalışarak müşterilerine hem Bulut (Cloud) depolama hizmeti hem de güvenlik hizmeti veriyor.

Bulut Sistemi nedir?

Telefonumuzda, bilgisayarımızda yeterli depolama alanı kalmamasıyla devreye giren aynı zamanda bilgi, belge ve fotoğraflarımıza istediğimiz yerden ulaşmamızı sağlayan bir sistem.

Kairos Teknoloji!

Depolama alanı kiralama ile müşterilerine hizmet eden bu teknoloji üç farklı alanda güvenlik sistemi sunuyor. Kairos Disc, Kairos Surf ve Kairos Phone ile kullanıcıların kiralamış oldukları depolama alanları üzerinde yüksek koruma ve kendilerinden başkasının bu belge, fotoğraf vb. bilgilere ulaşmasını engelliyor.

Nasıl kazanacağız?

Kairos Sisteminin en ihtiyacı olan şey depolama ve şifreleme alanı. Bu konuda da devreye üye olan kullanıcılar giriyor. Sizin, bilgisayarınıza programı yükleyip, üye olduktan sonra tek yapmanız gereken 10 saatlik süre boyunca bilgisayarınızı kapatmamanız. Belirlediğiniz kadar depolama alanınız kirada oluyor ve siz oturduğunuz yerden paranızı kazanıyorsunuz. Bu kadar basit bir uygulama ile alacağınız fiyatın sizi şaşırtacağına eminiz.

Kairos Teknoloji Sistemlerine ne kadar çok depolama alanı kiraya verirseniz, onlar da size karşılığında o kadar ücret verecek. Hemen bilgisayarınıza programı indirin ve üye olun. 10 saat bilgisayarınız internete bağlı bir şekilde açık kalsın siz de para kazanın.

Üye olurken karşınıza 4 farklı paket çıkacak. Bir bilgisayar ile bir pakete üye olabilirsiniz.

Belirtelim, paketin boyutuna göre ödeyeceğiniz, iş bitiminde aylık alacağınız ücretin çokluğunu da etkileyen bir tutar var. Bu tutarı yıllık olarak ödüyorsunuz.

15 GB ‘lık bir depolama alanını kiraladığınız da aylık 26, yıllık 312 dolar kazanacaksınız.

70 GB ‘lık bir depolama alanı kiraladığınız da aylık 124 dolar, yıllık 1492 dolar kazanacaksınız.

180 GB’lık bir depolama alanı kiraladığınız da aylık 328 dolar, yıllık 3942 dolar kazanacaksınız.

320 GB ‘lık bir depolama alanı kiraladığınız da aylık 578, yıllık 6942 dolar kazanacaksınız.

İnternet üzerinden para kazanma yolları arasında size en basit ve en yüksek ek gelir bu sistem ile mümkün.

Bounty Uygulamasıyla Gezerken Kazanın

Günümüzde internetten para kazanma yolları gittikçe gelişmektedir. Herkes ek gelir sahibi olmak ister. Şimdi sizlere çok kolay bir uygulamadan bahsedeceğiz. Bu uygulamayı hem çok sevecek hem de kazandığınız paralarla ek gelir elde etmiş olacaksınız.

Bounty uygulaması ile gezerken para kazanıyorsunuz. Şaka değil!

Özellikle gezmeyi seven insanlar için tasarlanan uygulamanın şaşırtan açıklaması büyük paralar kazandırması. Türk merkezli Tewntify şirketine ait bir uygulama olan Bounty, telefonunuza yükleniyor. Akıllı telefon kullanmanız ve internet ağına bağlanmanız gerek. Son olarak ayarlar kısmından konumu da açın ve gezerek para kazanmanın keyfine bakın.

Telefonunuzda uygulamayı açtıktan sonra karşınıza yapmanızın istendiği görevler çıkıyor. Marketler, benzin istasyonları, mağaza reyonları ve restoranları kaplayan bu görevler size paraları kazandırıyor.

Bounty, size bulunduğunuz konumda ya da yakın çevre konumlarında bazı görevler veriyor. Eğer görevi gerçekleştirirseniz belirtilen para hesabınıza yatıyor.

Her görevin farklı ücretleri vardır. En düşük fiyatlı görev 4-5 liradır. Ortalama 20-25 fiyatları görülse de 100 liralık görevlerde görülmüştür. Kullanıcılar kendine uygun görevi seçer ve yapar. Günde 3-4 saat çalışarak ortalama 800 liralık bir gelir elde edilmesi hedeflenmiştir.

Görevlerin nerede, nasıl olduğu soruları yalnızca görev size verildikten sonra öğrenilebiliyor çünkü her yerde olabilir. Daha önceden gezdiğin bir park ya da hiç gitmediğin bir restoran önüne görev olarak çıkabilir. En güzel tarafı şehri gezmen olan bu uygulama internetten para kazanma yollarında başı çekeceğe benziyor.

Mesela sizden bir benzin istasyonunun tuvaletini fotoğraflamanızı istedi. Bunu çalışanlardan izin alarak değil, kendi çabalarınızla yapacaksınız. İzin vermeleri ya da vermemeleri önemli değil. Bu fotoğraflar sizin için ek gelir olacak. Tehlikeye atamazsınız. Yasal olarak da bir sonuca varmış değil.

Hemen Play Store ya da AppStore ‘dan Bounty uygulamasını indirerek başlayın.

Kazandığınız paraların büyüklüğüne ve kolaylığına şaşıracaksınız!

Satış Ortaklığı Nedir?

Affliate kelimesi iştirak etmek anlamını taşır. Şimdilerde bir ürün ya da bir hizmete satış ortaklığı anlamında kullanılıyor. Milyonlarca insanın gelir sağladığı affiliate marketing şimdi sizler içinde ek gelir olabilir.

Şu an da Türkiye de 2000’nin üzerinde şirket ürünlerini bu sayede satıyor. İş imkânı olan satış ortaklığında kimileri blog yazarak, kimileri de farklı reklam platformlarıyla ürünlerini tanıtarak evine ek gelir sağlıyor. Bu pazarda piyasanın ileri gelen işin uzmanlarından olmak için dilerseniz eğitim alabilirsiniz. Biz size tüm eğitimlerin bir arada olduğu GooMass İnternetten Para Kazanma Kiti‘ni öneriyoruz. Bu eğitim kitinden faydalanabilirsiniz.

Satış Ortaklığı ile internet üzerinden para kazanma da en çok arama motoru merkezli kazandırıyor. Örneğin;

İlk olarak ziyaretçilerin daha fazla nelerle ilgilendiğini tespit ediyor ardından bu konuyla ilgili ürün tanıtım yazıları yazıyorsunuz. Bu yazıları yazarken ürün hakkında tecrübeye ihtiyacınız yok. Bahsettiğimiz GooMass’tan yazmanın tekniklerini de öğrenebilirsiniz. Daha sonra bu makaleleri bir site kurarak ya da  forumlarda vb. yerlerde yayınlayarak ürünü tanıtıp para kazanabilirsiniz. Ya da kendinize ait bir siteniz varsa reklam ve banner ‘arını sitenizde yayınlayarak ürün sahibinden komisyon payı alabilirsiniz. Elektronik, sağlık, kozmetik, giyim gibi birçok firma satışlarını internet üzerinden yapıyor. Bu sistem ile evinizde oturduğunuz yerden uzak bir ülkede yaşayan, hiç tanımadığınız bir kişiye dahi istediği ürünü satabilirsiniz.

Peki, bu insanları nasıl bulacaksınız?

İşte en önemlisi bu, siz onları değil onlar sizi bulacak. Ama nasıl? Arama motorları bunun için var. Türkiye’ye bakarsak en fazla kullanılan Google’ı örnek verelim. Mesela internetten bir telefon almak istiyorsunuz. Google’a yazacağınız ilk olarak markasıdır. Siz yazdığınız an bir sürü blog, site, reklam çıkacaktır. İşte para kazandığınız nokta burası. Affiliate programına katıldıysanız size özel bir bağlantı ile insanlara yol gösterirsiniz. Ne satansınız, ne alan. Aralarında ki yol, bağlantısınız. Komisyon sizin için ek gelir.

Affiliate Marketing ile internet üzerinden para kazanma, ürünün resmi sitesine ne kadar kişi, ziyaretçi göndermenizle alakalı.

Siz de bu yönteme biraz kafa yorarak ve üzerinde durarak çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Reklam Mail’lerini Okuyarak Para Kazanma

İnternet Üzerinden Para Kazanma Yolları

İnternetin gün geçtikçe herkes için önemi artmakta. Bu yükseliş beraberinde bize de yaramalı diye düşünüyorsanız sizler için hazırladığımız internet üzerinden para kazanma yollarını okuyarak kendinize uygun bir iş bulabilirsiniz. Hem de bunu oturduğunuz yerden, evinizden, ofisinizden, okulunuzdan hatta gezerken yapabilirsiniz. Yaşam koşullarınızı yukarı çıkarın. Daha iyi bir gelecek için ek gelir sağlayın. İşte size çok basit internet üzerinden para kazanma yolları;

Reklam Mail’lerini Okuyarak Para Kazanma

İhtiyacınız olan yalnızca bir bilgisayar ve internet.  Artık zenginsiniz! Şaka değil. Günde 10-15 dolar arasında kazanç elde etmek elinizde.  Gördüğünüz reklamlara artık sinirlenmeyecek aksine sevineceksiniz. Okuduğunuz reklam sayısınca kazanacaksınız. Ne kadar okuyacağınız size kalmış. İnternet başında oturduğunuz süreyi nakde çevirin. Gelen maillerin 1 ila 5 dakika arasında değişen bir süresi var. Markalar kendi bünyelerinde reklam için dünya çapında miktarlar ayırıyor. Bu miktarlardan faydalanma sırası sizde! Çeşitli firmalardan gelen reklam maillerini okuyarak kazanacaksınız. Kazandığınız hesabınızda biriken parayı Paypal ya da Alertpay ile hesabınıza aktarabileceksiniz.

Peki, bu sistem nasıl çalışıyor?

İlk yapmanız gereken mail sitelerine üye olmak. Anket doldurma da olduğu gibi bir şirketler listesine ihtiyacınız olacak. Yalnızca listeyi bulmak yeterli olmadığından biraz da olsa İngilizceden anlayan birinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca tek tek şirketleri bulmak zaman kaybettireceğinden daha alternatif yolları tercih edebilirsiniz. Bu iş için yazılmış bir e-kitap var. Yazan kişi hem bu işin eğitimini veriyor hem de şimdiye dek para kazandığı yerlerin bir listesini oluşturmuş. Hemen bir mail adresi oluşturun ve listede adı geçen firmalara üye olun. Artık kazanabilirsiniz, hepsi bu kadar!

Mail okuyarak kazacağınız sitelere üye olurken ücret ödenmez!

Firmaların tanınması ve pazarlaması için size ihtiyacı var. Oturduğunuz yerden kazanacağınız bir sistem, ellerinizin altında. Üye olduğunuz sitelerden alışveriş yapmak zorunda değilsiniz. Her gün mail okumaya zaman ayırarak internet üzerinden para kazanma yollarına adım atacaksınız. Mail gelmesini haftalarca beklemeden gece, gündüz bu işten faydalanmak ve kazanmak mümkün. Her şey sizin elinizde!