Son Yazılar

İnternet üzerinden Kolay bir Şekilde Para KazanmakHepimiz kazanmak istiyoruz ! Evet biliyorum hepimiz kazanmak istiyoruz ancak kimse internet üzerinden rahatça para kazanıyım diye çaba sarf etmiyor. Çağımızın gereği olarak teknoloji ile iç içeyiz. Bu yazımda siz değerli okuyuculara “internet üzerinden nasıl kolay para kazanılır” sorusunu detaylı olarak açıklayacağım.

Öncelikle kriterlerinizi masaya yatırın.

  • Benim yeteneklerim neler ?
  • Günlük zaman sınırım ne kadar ?
  • Sermaye koyabilir miyim ?
  • Kalemim güçlü mü ?
  • Çabuk pes eder miyim ?
  • Öncelikle her iş olduğu gibi bu işlerde sabır işidir.Aceleye getirseniz ilk adımınızı atmadan düşersiniz.
  • Evet biz nasıl para kazanacağız ?  sorusuna gelelim.

 

Yazar olup makale yazıp satabilirsiniz

Bu iş için hayal gücü , yazı yazmayı sevmeniz ve usanmadan bıkmadan yazmanız gerekmektedir. En kolay işlerden biridir. Oturduğunuz yerden yazı yazarak para kazanmak gerçekten çok hoş geliyor kulağa.

 

Youtube kanalı oluşturmak

Evet Youtube internet dünyasının en çok kullanılan video paylaşım sitesidir. Siz de becerikli , ilgili olduğunuz bir konu hakkında video çekerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. ( Kanal oluşturmak için : https://support.google.com/youtube/answer/1646861?hl=tr)

 

Blog yazmak

İsterseniz kendinize kişisel bir blog açarak kendi bloğunuza yazar olabilirsiniz. Bu iş bana ne kadar kazandırır ? sorusunu sorarsanız benim deneyimlerime göre kaleminiz kuvvetliyse ve sabrınız varsa bu işten iyi paralar kazanabilirsiniz.

 

E–Ticaret sitesi kurmak

Son dönemin en fazla para kazandırdığı seçenek. Sermaneyiniz varsa vazgeçilmez bir para kazanma yöntemi. İster bir e-ticaret sitesine satış ortaklığı ile kayıt olun , isterseniz kendi ürünlerinizi üretip satın. Şiddetle tavsiye ederim.

 

İlgi alanınıza göre web sitesi kurmak

Evet bu da bir diğer seçeneğimiz. Önceleri Google Adsense bu tür sitelere çok güzel reklam geliri sağlıyordu. Ancak son dönemlerde Adsense sıkıntılar çıkarmaya başladı. Ücretleri düşürdü, çeşitli katı kurallar getirdi. Ancak ufak bir miktar ile hazır site kurdurup başına geçerek kolay yoldan para kazanabilirsiniz.

 

Anket doldurma

Önceleri sokaklarda , caddelerde her adımda karşılaşırdık. Hiç düşündünüz mü nereye gitti o Anköterler ? Aslında kaybolmadılar. Sadece işlerine internet üzerinden devam etmekteler. Sizde çeşitli anket sitelerine üye olup anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Evet yanlış okumadınız sıcak koltuğunuzdan birkaç tık ile para kazanabileceğinizi söylüyorum.

 

Android ve İOS uygulama indirerek para kazanma

Aslında çok basit bir yöntem. Ancak kazanacağınız miktar biraz kısıtlı 100-200tl kazanamazsınız ancak 20-30 Tl aylık rahat kazanırsınız. Çeşitli uygulamalar var size görev veriyor “A “ isimli uygulamayı indirin 100 puan yada 0.5$ gibi bir ödül veriyor. Ödülleri biriktirdikten sonra ödeme yöntemlerinin arasında mutlaka Paypal oluyor , ödemelerinizi alıp rahatça harcayabilirsiniz.

Evet sevgili arkadaşlar , yazımızın sonuna geldik. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Bu işlerin püf noktası SABIR SABIR SABIR. Yılmayın, usanmayın, bıkmayın, pes etmeyin, göreceksiniz başarıya doğru ilerliyor olacaksınız.

Fikirleriniz bizim için önemli

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.


*


DMCA.com Protection Status iş fikirleri internetten para kazanma yolları internet üzerinden iş internetten para kazanma evde iş - mobil sex