Son Yazılar

İnternet üzerinden iş yapmak 2016

İnternet üzerinden işEk iş yapmak istiyorum ne yapabilirim?

İnternetten para kazanma

İnternet uçsuz bucaksız bir kaynak ve dibi görünmez bir kuyu. Bize sosyal alanda ve bilgi almada sağladığı yararlar dışında neden ekonomik olarak yararları da olmasın ki? Hangi işte çalışırsak çalışalım günümüzde herkesin ek işe ihtiyacı olduğu bir gerçek.

İnternet üzerinden iş

Bazıları için ek gelir, bazıları için zevk, bazıları içinse bütünüyle bir gelir kaynağıdır internet işleri.

Gelin herkesin dilinde olan ama kimsenin tam olarak hakkında bilgi sahibi olamadığı internet üzerinden iş imkanları hakkında sizi aydınlatalım ve gelin herkesten bir adım önde olmanızı sağlayalım.

Birazdan sizlere sunacağımız önerilerle ve fikirlerle siz de kendi ev işinizi bulabilirsiniz. Herkes için değişen miktarlarda olsa da siz çalışıp çabaladıkça geliriniz de internet üzerinden o oranda artacaktır. Kolay ya da zor, internet üzerinden ek iş seçenekleri arasından kendinize en uygun olanı bularak evinizi ofisinize çevirip kendi home office’inize sahip olabilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz imkanlara göz atarak ister öğrenci, ister ev hanımı, ister çalışan ne olursanız olun kendinize uygun işi bulacağınıza eminiz.

Makale yazarak internetten para kazanmak

Özellikle yazmayı seven biriyseniz bu imkan size işten çok hobi gibi gelecektir. Üstelik gelirinize katkı yapan bir hobi. İnternet üzerinden iş yapmak denilince belki de en zevklisidir makale yazmak.Evde olanlar, boş zamanı olanlar ve zamanının çoğunu bilgisayar başında geçirenler için hem bir boş zaman uğraşı hem de gelir kaynağı. İş verenlere ve makale arayanlara iş bulma sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca forumlarda verilen ilanları takip ederek yine çeşitli tanıtım yazıları için başvurabilirsiniz. Başlarda küçük bir gelir gibi görünse de zamanla daha çok yazarak daha fazla kazanabilirsiniz. Makale yazarak para kazanma konu başlığımızdan ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

  • Veri giriş elemanı olarak internetten para kazanmak

İnternet üzerinden para kazanma denilince akla ikinci olarak gelen veri giriş elemanlığı kağıda basılı olan makalelerin bilgisayar ortamına aktarılması işidir. Özellikle hızlı klavye kullananlar için biçilmiş kaftan diyebiliriz bu işe. Genel olarak makale başı günlük ücret alacağınız bu işlerde de gelir başta az görünse de aylık olarak ele alındığında yadsınamaz bir gelir kaynağı olduğu fark edeceksiniz.

  • E-posta hesapları açarak internetten para kazanmak

Bazı internet siteleri sosyal medya araçlarına üye olmak ya da web araçlarından faydalanmak için birden çok e-posta hesabına ihtiyaç duyabilir. İşte burada ortaya çıkan ihtiyacı siz bu hesapları açarak giderirsiniz. İş bu kadar basit. Yine forum ve internet üzerinden iş ilanları sitelerinden ulaşabileceğiniz iş verenlerle siz de kolayca bütçenize katkı sağlayın.

  • Anket doldurarak internetten para kazanmak

İnternet üzerinden para kazanma konusunda bir diğer maddemiz anket doldurmak. Çoğu anket kurumu hedef kitleye ihtiyaç duyar. Eğer kendi kendine hedef kitlesini bulamıyorsa işte o zaman devreye siz girersiniz ve onların hedef kitlesi olursunuz. Bu kurumlar genel olarak kendi ürettikleri ürünler hakkında hakkında hedef kitlenin düşüncesini öğrenmek için anket yoluna giderler ama aynı şekilde bu anketler sadece sizin düşüncelerinizle de ilgili olabilir.Sonuç olarak konuların sınırlı olmadığı anket doldurma işinde siz de sadece görüşünüzü belirterek internet üzerinden iş yapabilirsiniz.

 

  • İnternet üzerinden satış yaparak internetten para kazanmak

Birçok siteden kendi ürünlerinizi ikinci el satış yapabileceğiniz gibi sadece kendinizinkileri değil komşularınız, yakınlarınızın elinden çıkarmak istediği şeyleri de satarak internetten kazanç elde edebilirsiniz. Üstelik ikinci elle sınırlı kalmayarak el emeği göz nuru ürünlerinizi de satabilirsiniz. İnternetten izleyebileceğiniz birkaç takı tasarım videosu bile size kapı aralayacaktır. İnternet üzerinden iş fırsatları olarak düşünürsek takılarınız beğenildikçe talep artacak ve home office’inizde kendi ticaretinizi yapma fırsatına sahip olacaksınız. İnternet üzerinden iş kurma tamamen sanal ortamda en ufak mağaza kirası vermeden size para kazanma imkanı sağlayacak.

 

  • Video ve ses kaydı çözümleme ve yazıya dökerek internetten para kazanmak

 

Konuların sınırsız olduğu bu işte de tek yapacağınız dinlemek ve bir world sayfası açarak bunu yazıya dökmek. Her şey olabilir, örneğin bir toplantı ya da ders kaydı ya da kim bilir bir konferans bile olabilir. Sadece internet üzerinden iş fırsatı değil hem de dinlediklerinizi öğrenebileceğiniz bir fırsat. Üstelik bu konuda bildiğiniz diller de size avantaj sağlayarak konuyu genişletecektir. Mesela yabancı bir dilde yazıya döktüğünüz kayıttan emin olun daha çok kazanacaksınız.

  • Blog yazarak internet üzerinden para kazanmak

 

Yine hobi gibi bir internet üzerinden iş fırsatı önerimiz var.

Eğer blog yazarak para kazanmak istiyorsanız blog konularını kişisel konularınızdan biraz uzak tutarak genele hitap edin. İnsanların belli problemlerini araştırıp bunlar hakkında bilgilendirici yazılar yazmak ve bunları gerçekten ilgi çekici bir biçimde yazmak sizi en çok tıklanan bloglardan yapacaktır. Blogda gelirler daha çok reklamlardan gelir. Bu yüzden birkaç reklam aracı öğrenerek kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Başlarda az bir gelir gibi düşünseniz de bir gece de olmasa da zamanla sizi gerçekten tatmin edecek gelirlere ulaşacağınıza emin olabilirsiniz. Yeter ki öz verili olup blogunuzu önemseyin, yazdıklarınızı özenerek yazın ve popüler konulara odaklanın.

 

  • Küçük kitaplar ve kurgular yazarak internet üzerinden para kazanmak

 

Yaratıcılığınıza ve yazı yeteneğinize güveniyorsanız işte bu internet üzerinden iş imkanı tam size göre. Yapacağınız tek şey aklınızın dehlizlerine inmek. Konular sınırsız ve her şey beyninizden parmaklarınıza bir yolda.

Kendinize güvenin ve başlayın yazmaya. Uzunluğu ve konusu tamamen size bağlı olan bu kurgularda hayal ettiğiniz yaşamı bile anlatabilirsiniz. Çoğu online kitap sitesinde bu kitaplarınızı yayınlar kim bilir belki de çok okunan bir kişi haline gelirsiniz. Bu internet üzerinden iş fırsatı size sadece ek gelir değil belki de yeni bir yaşama bilettir kim bilir?

  • Özgeçmiş yazarak internet üzerinden para kazanmak

Ve evet tabi ki herkes yazı yeteneğiyle gelmiyor bu dünyaya. Belki de hitabet sanatı. İşte burada iş size kalıyor ve özgeçmişe ihtiyacı olanların yardımına koşuyorsunuz. Günümüzde en ufak işi bile alabilmek deveye hendek atlatmaktan zordur. Onca özgeçmiş arasından sadece kendimize akademik olarak kattıklarımızla mı sıyrılırız yoksa biraz süslenmiş bir özgeçmişin bize bir yararı olmaz mı? Tabi ki olur. İşte bu yüzden yazı yeteneğinize güveniyorsanız özgeçmiş yazdıranlarla iletişime geçerek internet üzerinden iş fırsatını değerlendirebilirsiniz. Makale yazarlığı gibi başta az gibi görünse de zamanla çevrenizi genişleterek daha çok kazanacağınıza emin olabilirsiniz.

  • Makale tercümesi yaparak internet üzerinden para kazanmak

Dil biliyorsunuz. Boş zamanınız var. İşte size internet üzerinden iş imkanı. Çoğu forumda ve eleman arama sitelerinde göreceğiniz ilanlarla iş verene ulaşarak siz de çeviri yapabilirsiniz. Dil bilginizin düzeyine göre metinler alarak ileri ya da orta her şekilde para kazanabilirsiniz. Bu internet üzerinden iş fırsatı size sadece gelir değil aynı zamanda bildiğiniz dili unutmama ve pratik yapma imkanı da sağlayacaktır. Ücretlendirmelerin metin başına olduğu bu internet üzerinden iş, metnin uzunluğu ve zorluğuna bağlı olarak ücretlendirilecektir ve İngilizce dışında daha az bilinen diller size avantaj sağlayacaktır.
İnternet üzerinden iş
2016 İnternetten Para Kazanma Yolları
Evde ek gelir kazanmanın yolları
Facebook sayfaları açarak internetten para kazanmak

1 Yorum på İnternet üzerinden iş yapmak 2016

  1. Öncelikle Merhabalar aslen orduluyum samsunda ikametgah ediyorum İkametgah Etmekteyim Adım serkan sursan su ürünlerinde çalışıyorum Yapıyorum 45 Milyar Koçfinansa Olan Borcum Dolayısıyla Arabama İcra Geldi Kredi Kartlarım Patladı Şunu Diyeceğim Allah Benim Başıma Gelenleri Düşmanımın Başına vermesın Toplamda 97bin borcum vardır ancak Bir Astsubay Arkadaşım Bana Çözüm Yolu Olarak İddayı Önerdi Kendiside Oynuyordu Bende Onun Tavsıyesı Üzerine Oynamaya Başladım Başladım Ama Ben Bilmıyorum Benım yerıme Kendi Oynamış Oldugu Kuponları Banada Oynuyordu 3 Veriyorduk 1 Alıyorduk Bende Kazanıyoruz Diye Sevınıyorum Halbuki Verdiğimiz Kazandıgımızı Kurtarmıyordu Ama Elime Toplu Para Gelınce İşimi Görüyordu Derken Arkadaşımın Bileciğe Tayını Çıktı Gitti Ben İddadan Anlamadıgım İçin Rasgele Oynuyorum Ama tutturamıyorum Daha Sonra Arkadaşıma Akıl Danıştım Bana İddaa Oynamayı Bıraktıgını Söyledi Senın 50 Milyar Civarı Borcun Vardı Nasıl Kapatıp Bıraktıgını Sordum Bana Birisini Önerdi Belli Bir Ücret Karşılıgında Kendisinden Kupon Aldım Vip Grupları Veya Tek Kupon Verebıldıklerını Söyledı Ben Vıp Gruplarına Girdim 1 Haftalık Vip Gruplarına Dahil Oldum Ve Daha Sonra Bende İddaa Oynamayı Bırakmaya Karar Verdim Evet 1 Haftam Dün Doldu Ve Gereklı Miktarda Borcumu Karşılayacak Parayı Fazlasıyla Elde Ettim Bu Yazıyı Sadece Benım Gibi Zor Durumda Olan İnsanlar İçin Paylaşıyorum Kesinlikle Reklam Yada Bir Rant Elde Etmek Gibi Bir Amacım Yok Başıma Gelen Hayat Hikayem Bundan İbarettir Size Kazandıgım O Kardeşin Hesabını Vereceğim İsteye İletişim Kurabılır İsteyen Kurmaz Anlattıklarım Kesinlikle % 100 Doğrudur…https://www.facebook.com/OMERSARACLAIDDAADAKAYBETMEYESON

Fikirleriniz bizim için önemli

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.


*


DMCA.com Protection Status iş fikirleri internetten para kazanma yolları internet üzerinden iş internetten para kazanma evde iş - mobil sex