Son Yazılar

Bounty Uygulamasıyla Gezerken KazanınGünümüzde internetten para kazanma yolları gittikçe gelişmektedir. Herkes ek gelir sahibi olmak ister. Şimdi sizlere çok kolay bir uygulamadan bahsedeceğiz. Bu uygulamayı hem çok sevecek hem de kazandığınız paralarla ek gelir elde etmiş olacaksınız.

Bounty uygulaması ile gezerken para kazanıyorsunuz. Şaka değil!

Özellikle gezmeyi seven insanlar için tasarlanan uygulamanın şaşırtan açıklaması büyük paralar kazandırması. Türk merkezli Tewntify şirketine ait bir uygulama olan Bounty, telefonunuza yükleniyor. Akıllı telefon kullanmanız ve internet ağına bağlanmanız gerek. Son olarak ayarlar kısmından konumu da açın ve gezerek para kazanmanın keyfine bakın.

Telefonunuzda uygulamayı açtıktan sonra karşınıza yapmanızın istendiği görevler çıkıyor. Marketler, benzin istasyonları, mağaza reyonları ve restoranları kaplayan bu görevler size paraları kazandırıyor.

Bounty, size bulunduğunuz konumda ya da yakın çevre konumlarında bazı görevler veriyor. Eğer görevi gerçekleştirirseniz belirtilen para hesabınıza yatıyor.

Her görevin farklı ücretleri vardır. En düşük fiyatlı görev 4-5 liradır. Ortalama 20-25 fiyatları görülse de 100 liralık görevlerde görülmüştür. Kullanıcılar kendine uygun görevi seçer ve yapar. Günde 3-4 saat çalışarak ortalama 800 liralık bir gelir elde edilmesi hedeflenmiştir.

Görevlerin nerede, nasıl olduğu soruları yalnızca görev size verildikten sonra öğrenilebiliyor çünkü her yerde olabilir. Daha önceden gezdiğin bir park ya da hiç gitmediğin bir restoran önüne görev olarak çıkabilir. En güzel tarafı şehri gezmen olan bu uygulama internetten para kazanma yollarında başı çekeceğe benziyor.

Mesela sizden bir benzin istasyonunun tuvaletini fotoğraflamanızı istedi. Bunu çalışanlardan izin alarak değil, kendi çabalarınızla yapacaksınız. İzin vermeleri ya da vermemeleri önemli değil. Bu fotoğraflar sizin için ek gelir olacak. Tehlikeye atamazsınız. Yasal olarak da bir sonuca varmış değil.

Hemen Play Store ya da AppStore ‘dan Bounty uygulamasını indirerek başlayın.

Kazandığınız paraların büyüklüğüne ve kolaylığına şaşıracaksınız!

Fikirleriniz bizim için önemli

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.


*


DMCA.com Protection Status iş fikirleri internetten para kazanma yolları internet üzerinden iş internetten para kazanma evde iş